Marki urządzeń 
DYSTRYBUTOR TONERÓW i TUSZY MARKI 
 

 

  zajmuje się profesjonalną obsługą firm, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w zakresie dostaw najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych do drukarek (tonery, tusze) oraz bezpłatnym serwisem sprzętu biurowego dla stałych klientów.

● Tonery i tusze objęte są gwarancją, która dotyczy również urządzenia, w którym są eksploatowane.  Posiadają certyfikaty ISO:9001, ISO:14001, a ich wydajność zgodna jest  z normami ISO:19752 oraz ISO:19798.

● Wszystkie materiały eksploatacyjne (tusze, tonery) to produkty fabrycznie nowe, poddawane rygorystycznym testom - nie podlegają regeneracji i wtórnemu napełnianiu. Gwarantuje to bezpieczeństwo eksploatacji i wysoką jakość wydruków.

UWAGA! Ze względu na niebezpieczeństwo uszkodzenia urządzeń przez produkty regenerowane, nie prowadzimy ich sprzedaży. Ceny naszych NOWYCH, objętych pełną gwarancją produktów są niewiele wyższe od cen produktów regenerowanych oferowanych przez inne firmy.

●   to najniższe ceny tonerów do drukarek laserowych, tuszy do drukarek atramentowych oraz największa w miejscowości Słupsk dostępność produktów do urządzeń HP, SAMSUNG, BROTHER, LEXMARK, XEROX, PANASONIC, DELL, OKI i innych funkcjonujących na rynku.

 - Urządzenia biurowe i materiały eksploatacyjne do nich to nasza specjalność -

 

 
  605 848 897 - zamówienia / dostawy / serwis (tusze, tonery Słupsk)

● biuro@activeprint.com.pl 

 

Tonery laserowe - Tusze do drukarek